Programları nasıl yürütüyorum?

Bebeğinize özel kişiselleştirilmiş bir program oluşturuyorum. Bunun için, sizlerle bilgi alışverişi yaparak sorunun nedenini bulmaya ve çözümler yaratmaya çalışıyorum. Bebeğinizin alışkanlıklarını, günlük uyku ve beslenme düzenini anlayabilmek için bebeğiniz ve ailenizle ilgili sorular içeren detaylı bir aile bilgi formu ile uyku günlüklerini doldurmanız için size yolluyorum.

Bunlara ek olarak, bebeğin uyuduğu ortamı gösteren fotoğrafları da bana ulaştırmanızı rica ediyorum. Ardından tüm verdiğiniz bilgileri değerlendirerek bebeğinize uygun detaylı uyku programını hazırlıyorum ve sizlerle paylaşıyorum. Sizlere çalıştığım uyku planının içeriğini iletmemin ardından, programın detaylarını ve aklınıza takılan soruları Whatsapp üzerinden yazışarak dikkat edilecek noktalara beraber değiniyoruz. Eğitime başlamanızın ardından takip süresi boyunca ( 2 gün uyku öğünleri öncesinde anlık takip 4 gün akşam 9:30 dan sonra raporlaşma. ) düzenli olarak sizlerle iletişimde oluyor ve bebeğinizin uyku düzenini takip ediyorum.

Yeni kazandırdığımız uyku düzeni ile süremiz dolduktan sonra düzenin devamını sizler sağlıyorsunuz.

PAKETLER

İndirim!
İndirim!
6,000.00
İndirim!
7,800.00
İndirim!
3,500.00
İndirim!
3,500.00

EK PAKETLER

İlayda Kani

Gebze Teknik Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Merkezi onaylı uyku koçu. Hala profesyonel eğitimlerine devam etmektedir. İlayda Hanımla birlikte 1000’den fazla bebek uykuya kavuştu…

  |  Tüm Hakları Saklıdır.